Питання до Руслана Краплича, задані електронною поштою телеканал Рівне 1


Чи кожна людина здатна бути багатою? І чи кожна людина здатна стати мільйонером?
Олег Стрілецький, Острозький район
Так. Кожна людина може стати і біти багатою. Бо, багатство не вимірюється виключно сумою грошей, якими володіє багата людина. Багатство полягає у ступені важливості і корисності іншим людям. У тому як ми самі здатні само реалізуватися. Виконати власне життєве призначення тим, що робимо те що нам найбільше в житті подобається. Як правило, те що нам подобається ми робимо найкраще.
Стати мільйонером також може кожна людина. Але залишатися ним ні. Бо справжні мільйонери думають не над тим як заробити чи зібрати мільйон. Справжні мільйонери думають над тим як розпоряджатися мільйонами. Які нові звершення здійснити.
Нажаль, більшість  людей, хто заробив чи зібрав, як правило не зберігають мільйон -- вони тратять накопичене, не залишаючи в резерві свого мільйона. 
Якщо Ви прагнете розібратися у сказаному – запрошую Вас на мій майстер клас до Клубу Успішних Людей.



Що означає рантьє?
Олександр Остапчук,студент коледжу
Рантьє – це особа,  котра живе переважно з пасивних доходів, які приносять їй раніше зароблені гроші. В Україні переважна більшість рантьє живе за рахунок доходів від депозитних рахунків, відкритих в надійних банках. Нажаль, дуже незначна частина людей живе за рахунок власних накопичень у недержавних пенсійних фондах. І ще менше людей мають у власності пакети акцій чи облігацій (цінних паперів), якими оперують, за нашим дорученням, брокери (фахівці ринку цінних паперів).


Чи дійсно існують Закони грошей? Якщо так, то як вони діють?
Марьяна Кузьмич, м. Рівне
Так. Закони грошей існують. Більше  того, вони відповідають Законам Природи, які надані Творцем. Той хто згадає курс фізики загальноосвітньої школи може сам сформулювати Закони, котрі  допомагають забезпечити нас накопиченням. Ці ж Закони трохи інакше звучать у Біблії й народних приказках.
На приклад 2 із найголовніших:  
1.Закон Компенсації (чи відплати). Нічого не вклавши – не можливо примножити. Чим Ти людям, тим люди Тобі! Що посіє – те пожнеш! Бо, що таке віддати комусь, хто потребує, щиросердно й з радістю  – це перетворити і збільшити віддане через де який час. Е так само як посіяти зернину у добрий грунт. Через певний час Природа воздасть нам сторицею цілим колоском (значно більше ніж віддано). Тому люди, котрі не віддають, виправдовуючись тим, що їм самим недостатньо – порушують Закон Компенсації, який запускає програму зворотної дії: що хочеш залишити для себе – то скоро втратиш.
2 Закон 10\70\20. Це три частини на які слід поділити свій дохід яким би він не був. 10% - зберігати і накопичувати для своєї родини. 70% - витрачати на найнеобхідніше (їжа, одяг, житло,відпочинок). 20% - резерв, з якого можна жертвувати на благодійність, навчатися, віддавати борги, яких насправді варто уникати.


Чому ви розповідаєте про багатство іншим?
Олена, Радивилівський район
Повноцінна Людина мусить завжди розвиватися. До 30 років, ми як правило, отримуємо знання, вміння, навички, досвід від інших. Після 30 років – маємо почати віддавати іншим. Бо тільки віддаючи ми зможемо отримати щось навзаєм. Це як наповнена посудина – в яку неможливо налити більше, не віддавши свого наповнення.  Якщо ми це робимо добровільно та з радістю, то живемо гармонійно, радісно і щасливо.
Як потрапити на ваші лекції? Скільки це коштує?
Костянтин Лешенюк, страховий брокер, м. Рівне
Переважно майстер класи у Рівному проводяться мною на запрошення Клубу успішних Людей, який є благодійною програмою Фундації імені князів-благодійників Острозьких. Розклад майстер класів вивішується на сайті Клубу, іноді публікується в Рівненській газеті чи г. ОГО, яким дякую за безкоштовне розміщення цих оголошень.
Члени Клубу вносять символічні благодійні пожертви (в межах 30 грн.,) і можуть відвідати ще чимало цікавих і корисних майстер класів, які даються високими професіоналами і добрими людьми.  
Для студентів Рівненських університетів мої лекції – безкоштовні. Такі вже відбулися в Університеті водного господарства та Вищій школі права.
З задоволенням виступаю у Клубах пенсіонерів, щоб таким чином підтримати діяльність і цих клубів.
Радісно відгукнуся на запрошення трудових колективів . Про ціну – домовимося 
Важливим є не скільки внести оплати, а як радісно це зробити, щоб позитивна енергія доброї справи могла примножитися і повернутися збільшеною стократ.