ОНЛАЙН СЕМІНАР «ЧОМУ І ЯК НЕ ПРАЦЮЄ ЗАЛУЧЕННЯ ГРОШЕЙ І РЕСУРСІВ ДЛЯ ДОБРИХ СПРАВ? (РУСЛАН КРАПЛИЧ)


Лікування хвороб зазвичай настає з усвідомлення, що потрібно лікувати після встановленого діагнозу

2.09.2015, о 18:00-20:00. 

Якщо завадою для творення Вашої доброї справи є гроші чи брак ресурсів, то цей онлайн семінар саме для Вас!

ВИ МОЖЕТЕ БУТИ
·                    громадським активістом,
·                    волонтером,
·                    працівником чи керівником закладу освіти, культури, охорони здоров’я, благодійної або громадської організації,
·                    підприємцем,
·                    представником газети, радіо чи телеканалу,
·                    автором творів, який хоче робити добрі справи і залишити свій добрий слід в історії.


ЧОМУ НАШІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ БРАКУЄ ГРОШЕЙ І ЧОМУ ЇХ ЗАЛУЧЕННЯ СУПРОВОДЖУЮТЬ ПРОВАЛИ

Просто хочеться грошей! Без будь яких дій і зобов’язань. («Дурень думкою багатіє»).
Не призначено відповідального. («У 10 мамок – дитя не годоване»).
Не визначено доброї справи\проекту, на які потрібні ресурси.
Не визначено: скільки потрібно ресурсів для доброї справи?
Не складено плану дій із залучення ресурсів. («Невідома дорога кудись та й приведе»).
Не визначено: скільки коштуватиме залучення? («Чим посієш, те й пожнеш»).
Не створено бази даних партнерів. («Не май 100 рублів, а май 100 друзів»).
Не підготовлений інструментарій для залучення ресурсів, відповідно до мотивацій наших потенційних фінансових партнерів. Навіть коротких презентацій організації. («У невмілого руки не болять»).
Відсутні дії із залучення фінансів та ресурсів. («Під лежачий камінь вода не тече»).
Хочеться швидких фінансових результатів без вкладень («Збирати врожаї не орючи поля»).
Немає системи і систематичності у залученні фінансів і ресурсів. Не виписаний процесинг: дії й результати, починаючи з посадових інструкцій фандрейзерів та веденні кампаній мобілізації ресурсів, спонсорингу, краутфандингу і т.д. («Хто стукає, тому відчиняють»).
Фандрейзинг не вписаний в систему (стратегічний розвиток) організації й стоїть на останніх місцях у шкалі прикладених зусиль для організаційного розвитку. Або розрахований на випадковий миттєвий успіх. («Як буде – так і буде»).

Ви неодмінно зможете залучити гроші та ресурси для Вашої доброї справи, звернувши увагу на теми, які ми опрацюємо під час нашого онлайн семінару

ПРОГРАМА
·                    Як почати залучення?
·                    Чому люди дають гроші?
·                    Як звертатися за грошима і ресурсами?
·                    Як уникнути прикрих помилок у спілкуванні з фінансовими партнерами?
·                    Як спланувати залучення фінансування та ресурсів і реалізувати свої найкращі добрі справи?
Окрім знання ефективних інструментів залучення фінансування та ресурсів учасники матимуть можливість консультуватися з різних питань залучення фінансування та ресурсів.

ВЕДУЧИЙ
Руслан Краплич

  • Експерт програм міжнародної технічної допомоги,
  • Редактор журналу «Вісник благодійництва».
  • Відомий тренер для громадських і благодійних організацій.
  • Автор 20 книг та 120 статей, навчально-тренінгових курсів.
  • Працював у проектах ООН, Альянсі Партнерства Каунтерпарт, Українській освітній програмі ринкових реформ, Програмі «Партнерство за прозоре суспільство» АМР США, програмах Всесвітнього банку, директором Антикризової гуманітарної програми Міжнародного Фонду «Відродження».
  • Має унікальний практичний досвід залучення ресурсів громади, співпраці з бізнес-структурами у фандрейзингу.

Для участі, будь ласка, зареєструйтеся.  https://goo.gl/dW1muX

ВІДГУКИ

Наталя Ткаченко  (директор) Іванівська філія ДНЗ "ЦПАЛ"
На семінар я попала завдяки добрим людям. Море задоволення! Море захоплення! Море досвіду!
Велика подяка Руслану Крапличу за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід, вдале поєднання теоретичної і практичної частини семінару.
Семінар зацікавив, «запалив» ідеями.
Отримала як теоретичні знання, так і реальні, практичні інструменти по залученню коштів.
Дякую. Так тримати!

Дорогие друзья!
Участие в тренинге «Привлечение финансирования из местных источников» (локальный фандрейзинг) 27-28 июля 2015 г. пана Руслана Краплича позволило мне нетолько восполнить недостающие теоретические знания в области фандрейзинга, но и усвоить условия их реализации на практике, а также возможности применения в социальном бизнесе.
Пан Руслан поощрял и мотивировал всех участников применять знания в рамках составления пробных фандрейзинговых проектов, которые отрабатывались прямо в ходе тренинга.
Особенно мне хотелось бы отметить высочайший профессиональный уровень тренера, гибкость и умение учитывать особенности аудитории, индивидуальные, психологические способности каждого участника, уровень нашей подготовки.
От всего сердца выражаю благодарность пану Руслану Крапличу за интеллектуальное обогащение. Надеюсь на потенциальную возможность участия в других его тренингах и проектах.

Игорь Назаренко  Директор ГО «Інститут проблем демократії» м.Одеса
Шановні друзі, Хочу вам щиро подякувати за організацію та запрошення взяти участь у тренінгу пана Руслана Краплича «Фінансова життєдіяльність організації», якій відбувся 26-27 липня цього року у м Одесі.
Інформація з предмету була подана методично, відчувалося, що тренінг був відточений неодноразово, майстерно тренером відслідковувалась реакція аудиторії, образна подача учбового матеріалу підсилювалася високими акторськими здібностями пана Руслана. Дуже сподіваюсь в подальшому на можливість відвідування інших семінарів цього видатного тренера.
З повагою і подякою

Спасибо большое уважаемому тренеру Руслану Краплычу.
Ваш тренинг дал новые знания и понимание о финансовой жизнедеятельности организации.
Я также благодарен за хорошие мысли, идеи и эмоции.
Хотел еще отметить уровень эрудиции господина Руслана и умение доносить информации к участникам тренинга.
И я говорил господину Руслану, что за последние пол года он один из немногих который заставил мой мозг работать на все 100%.
С благодарностью и уважением.

Благодаря профессионально выстроенной структуре и удачной подачи информации тренинг состоялся на высоком уровне.
Особенно полезной мне показалась информация о видах сбора средств, о проблемах и трудностях, с которыми сталкиваются начинающие организации.
Тренер помог участникам посмотреть на многие вещи под новым углом.
           
Спасибо большое за возможность принять участие в тренинге Руслана Краплича.
Лично я первый раз была на тренинге на тему фандрейзинга, наверное отчасти и поэтому тоже, слушала с открытым ртом :)
Пунктуальность, артистичность, открытые ответы на любые вопросы - все было очень круто! Ну и конечно умение Руслана задействовать каждого участника в обучающем процессе меня просто покорило.
Невероятно интересно было узнать обо многих активностях в которых участвовала раньше, но уже с точки зрения фандрейзера.
Многие из инструментов планирую внедрить в деятельность своей организации и уже запланировала рабочую встречу по обсуждению плана дальнейших действий. Моя коллега Валентина также отзывалась наилучшим образом о тренинге. Увы, она не может написать отзыв сама, т.к. находится в другом городе на обучении, но уверяю Вас, она осталась довольна :)
           
Перш ніж прийти на тренінг, я завжди намагаюся прочитати тематичну літературу. Щоб, об'єднавши всю інформацію, отримати максимум знань.
На Ваших тренінгах, пане Руслан, ловлю себе на думці, що скільки б я не читала, за короткий час дізнаюся набагато більше в легкій, доступній і дуже зрозумілій формі. І найголовніше, не відчуваю втоми.
На тренінгу «Основи фандрейзингу та фінансової життєздатності» 27-28 липня 2015 року в м.Одесі навчилася розрізняти поняття: благодійник, філантроп, меценат, донор та спонсор. Була вражена кількістю інструментів фандрейзингу.
Отримала відповідь на питання: де взяти гроші? Та не очікувано було те, що їх можна так швидко залучити. Буду намагатися відвідувати Ваші тренінги при будь-якій можливості.
           
Большое спасибо Руслану Крапличу за содержательный и интересный тренинг.
Высокий профессионализм тренера с приведением реальных примеров из жизни позволил максимально разобраться в теме локального фандрейзинга.
Практические занятия дали возможность поверить в себя и на практике с помощью одного из инструментов фандрейзинга собрать реальную сумму на благотворительные цели.
           
Під час заходу тренер дав змогу оволоділи базовими правилами та інструментами фандрейзингу, були підготовлені звернення до благодійників, філантропів, меценатів, донорів і спонсорів, також були освіщені особливості фандрейзингових стратегій.
Аналіз цих питань дозволило аудиторії систематизувати та структурувати подану інформацію.
Тренер доніс інформацію у зрозумілому форматі, що дає змогу оцінити його працю та високому рівні.

Валерій Сунцов Голова ГО «Придунайська ліга культури», м. Ізмаїл
Хочу вам щиро подякувати за організацію та запрошення взяти участь у тренінгу пана Руслана Краплича «Фінансова життєдіяльність організації», якій відбувся 26-27 липня цього року у м Одесі.
Надзвичайно цікава й інформативна презентація можливостей, які сьогодні вкрай необхідно використати нашій молодій організації для досягнення поставлених цілей.
Особливо хочу відмітити не тільки, як на мою думку, високий рівень професійних знань та ерудиції пана Руслана, але і його незаперечне вміння донести ці знання до непідготовленої аудиторії і залучити слухачів до активної участі у навчальному процесі.
Дуже сподіваюсь на можливість відвідування інших семінарів цього талановитого тренера.
З подякою і повагою

О тренинге: Информативно, понятно, интересно. Вот три слова, которыми можно охарактеризовать ощущения от тренинга.
Много конкретики и увлекательных примеров. Хорошая подача материала, что является одной из ключевых вещей, позволяющих не уставать от многочасового восприятия информации.
По окончанию тренинга появилось понимание, что обеспечение жизнедеятельности организации, привлечение ресурсов, невозможно без творческого подхода и использования абсолютно конкретных механизмов.
Главное верно распорядиться предложенными инструментами.

Александр Волошин  Сільський голова с.Іванівка
Я не жалкую, що приймав участь у тренінгу. До роботи з проектами нас не підпустили, тому що ми ще "зелені". І це правильно - наломаємо дров.
Дякую за співпрацю, побачимось.

Для участі, будь ласка, зареєструйтеся. 


Перейти к заказу билетов